PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

Drogi Użytkowniku,

W uzupełnieniu szczegółowego Podręcznika, który otrzymałeś wraz z BIKIT-em, chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na kilka informacji, które zapewnią Ci przyjemną i bezpieczną jazdę z BIKITem przez wiele lat.

 1. Akumulatory:
 2. System BIKIT zasilany jest akumulatorami. Jeśli akumulatory te pozostaną połączone ze sobą i pozostawione bez ładowania przez dłuższy okres czasu, rozładują się i nie będzie można ponownie ich naładować. Dlatego też otrzymujesz BIKIT, w którym akumulatory są rozłączone.


 3. Montaż:
 4. Jeśli podczas montażu pojawią się jakiekolwiek trudności, prosimy o kontakt ze sprzedawcą, od którego kupili Państwo BIKIT.


 5. Opony:
 6. Dla zapewnienia gładkiej i cichej jazdy muszą Państwo używać przedniej opony typu MIEJSKIEGO, z gładkim bieżnikiem (protektorem szosowym, z opon do rowerów górskich mogą być tylko opony typu slick, tj. szosowo-terenowe). Jeśli zaistnieje taka konieczność, prosimy wymienić przednią oponę.


 7. Droga przejazdu:
 8. "Extra Energy" (niezależne laboratorium niemieckie) podczas testów terenowych uzyskało wynik 31,7 km podczas jazdy przy ciągłym pedałowaniu i bez użycia przycisku TURBO. Częstsze użycie przycisku TURBO i mniejsze natężenie pedałowania skróci długość drogi przejazdu. Ścisłe stosowanie się do instrukcji ładowania zapewni maksymalną długość drogi przejazdu.


 9. Zwykłe użytkowanie roweru:
 10. BIKIT został specjalnie zaprojektowany w sposób, pozwalający na jego szybkie i wygodne podłączanie do roweru i późniejszy demontaż (w czasie poniżej 30 sekund).
  Zespół zasilająco-sterujący może zostać zdemontowany oddzielnie, tak samo jak zespół napędowy. Demontaż urządzenia pozwala na zwykłe użytkowanie roweru oraz odpowiednie przechowywanie drogich części BIKIT-u, w szczególności  podczas parkowania, załadunku na samochód lub przechowywania przez dłuższy okres czasu. Jest to wyjątkowa cecha BIKITu.


UWAGA

Przeczytaj uważnie Podręcznik przed montażem, demontażem i użytkowaniem BIKITu. Jeśli jakikolwiek fragment tego Podręcznika jest dla Ciebie niezrozumiały, prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub jednym z naszych punktów obsługowych - nieprawidłowe użytkowanie może spowodować obrażenia ciała lub zniszczenie urządzenia.

Rozdział 1 >>>